FiltRY

Tagi

Rozmiar

Promocja Bon do Home&You // dostaw gratis!!!

Dywany marokańska koniczyna

Promocja

IMPERIAL TRELLIS
dywan marokańska koniczyna

od 2780.00 zł2696.60 zł

Promocja

MARRAKECH
dywan marokańska koniczyna

od 1599.00 zł1551.03 zł

Promocja

MOROCCAN TRELLIS GREY
dywan marokańska koniczyna

od 1659.00 zł1609.23 zł

Promocja

MOROCCAN TRELLIS WHITE–NAVY
dywan marokańska koniczyna

od 2490.00 zł2415.30 zł

Promocja

CLASSIC TRELLIS
dywan marokańska koniczyna

od 2199.00 zł2133.03 zł

TANGER ANTHRACITE
dywan marokańska koniczyna

od 1999.00 zł

TANGER DARK GRAY
dywan marokańska koniczyna

od 1999.00 zł

TANGER PALOMA
dywan marokańska koniczyna

od 1999.00 zł

Dywany "Marokańska koniczyna"

Dywany marokańska koniczynaOrientalny motyw - dywany marokańska koniczyna

Żywe wnętrza, łączące w sobie intensywną kolorystykę i elegancję, potrzebują precyzyjnie dobranych dodatków. Inspiracją tworzenia tego typu aranżacji mogą być wnętrza marokańskie, gdzie można spotkać odważne połączenia wielu wzorów i kolorów, typowych dla tamtejszych rejonów. Jednym z najpopularniejszych motywów jest marokańska koniczyna, zwana również marokańską kratą, która znalazła się nie tylko na naczyniach, ścianach, ale również i na dywanach.


Dominacja marokańskiej koniczyny

Zazwyczaj są to elementy dekoracyjne, gdzie dominują dwa kolory – jeden stanowi tło, drugim natomiast wykonane są wzory koniczyny. W wielu przypadkach stanowią one kontrast, czym właśnie charakteryzuje się styl marokański. Każdy z naszych dywanów został wykonany ze 100% wełny ręcznie tkanej, jest niesamowicie puszysty i przyjemny w dotyku. Dywany koniczyna marokańska zachowują przy tym swoją elegancję, co sprawiło, że najczęściej wykorzystuje się je do dekorowania salonu.


Liczy się funkcjonalność!

Geometryczne wykończenie idealnie nada się do wnętrz nowoczesnych, ale i tradycyjnych. Każde z nich zyska wyjątkowy charakter, a jednocześnie zwiększy swoją funkcjonalność. Dywany marokańska koniczyna z naszej kolekcji zatrzymują w sobie kurz, a także wygłuszają pomieszczenie czy regulują poziom wilgotności. Uważamy, że takie połączenie wyróżnia dywany z koniczyną marokańską na tle konkurencji – zarówno pod względem wyglądu, jak i specyfikacji.


Dywany z marokańską koniczyną w naszym sklepie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w ofercie posiadamy dywany z motywem marokańskiej koniczyny w wielu kolorach oraz rozmiarach. Pozwoli to dopasować dywan do wielkości pomieszczenia oraz jego stylu, stając się wartościowym elementem aranżacji wnętrza.

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Zostaw swój adres e-mail

Cart

Twój koszyk jest pusty

Wybierz pierwszy produkt